Hakkımızda

n11mağazam ile ürünlerinizi kendi web sitenizden ve n11'de eş zamanlı olarak satabilir, iki sanal mağazaya birden sahip olabilirsiniz. Yalnızca birkaç saniyenizi ayırarak e-ticaret sitenizi oluşturun ve kullanmaya hemen başlayın.

n11magazam.com projesi, her ticari işletmenin kolaylıkla e-ticaret yapabilmesi için hayata geçirildi. Türkiye'nin kendi alanlarında iki lider kuruluşu olan n11 ve TEKROM Teknoloji iş birliği ile hizmet veren proje, kendi içinden pazar yerlerine entegre olma özelliği sayesinde alternatiflerinden farklılaşıyor.

2015 yılından itibaren, e-ticarette önemli bir ayrışma yaşandı ve pazar yerleri Türkiye’deki e-ticaret pazarının ana unsuru haline geldi. Bu sebeple, e-ticaret sitelerinin, pazar yerlerine entegre olarak satış yapması artık çok daha avantajlı.

Lider pazar yeri n11'in deneyimi ve 16 yıldır binlerce A+ sanal mağazanın alt yapısını geliştiren TEKROM Teknoloji'nin bilgi birikimiyle ortaya çıkan n11mağazam, size birçok avantaj sunuyor.

n11mağazam, tek bir platform üstünden doğrudan satış yapmaya imkan sağlarken aynı zamanda birçok pazar yerinde eş zamanlı olarak satış yapma ve mağazalarınızı yönetme imkanı sağlıyor. Bunların yanı sıra, lojistikten e-devlet çözümlerine kadar, işletmelerin rekabet noktalarında fırsat eşitliği sağlamaya yönelik anlaşmalar da projeye dahil.